Výroba a distribuce plnícího zařízení pro systém doypack

O nás

TZTECH-PACK s. r. o. je rodinná společnost s více jak 10ti letou tradicí, zaměřující se na české zemědělství - oblast prvovýroby a postupů pěstování plodin - a navazující technologie konzervování zemědělské produkce.

První část firmy se zaměřuje na zvýšení efektivity výnosu rostlinné výroby, a to vývojem a hledáním efektů rostlinných stimulátorů biologického produktu (ovoce, zelenina, vinná réva a další rostlinná výroba). Zároveň vykonává osvětu a poradenskou činnost k využívání stimulátoru růstu UNISTIM PRO, jejich kombinací s kapalnými hnojivy a postřiky.

Druhá část firmy je zaměřena na zpracování plodin (pračky ovoce, pasterizátory) s velkým ohledem na zachování vitamínových hodnot potravin. Dále se podílí na rozvoji a propagaci stojatých sáčků DOY-PACK se šroubovým uzávěrem včetně plnících zařízení DOY-PACK. Plnící stroje zvládají teploty až do 120°C. Obaly jsou vyrobeny tak, aby se potraviny v nich uskladněné mohly dodatečně pasterizovat, či sterilizovat, při teplotě 78°C po dobu 20-40 minut.
ikona doypack
Sáčky Doypack